Archives Październik 2018

Znamy wyniki 48HFP Warszawa 2018!

Najlepszy Film, Najlepszy Montaż, Najlepsza Reżyseria – http://bit.ly/FinisGriseo
Najlepszy Scenariusz, Najlepsze Wykorzystanie Rekwizytu, Najlepsze Wykorzystanie Bohatera – http://bit.ly/DajGlos_GiliGili
Najlepsze Zdjęcia – http://bit.ly/Redemptia
Najlepszy Aktor – http://bit.ly/PietroWyzej
Najlepsza Aktorka, Najlepsze Wykorzystanie Tekstu Dialogu, Nagroda Publiczności Grupa B – http://bit.ly/Moniczka
Najlepsza Muzyka Komponowana, Najlepsza Charakteryzacja, Najlepsze Kostiumy – http://bit.ly/BlueFlamingos
Najlepsze Wykorzystanie Gatunku – http://bit.ly/Oddech_Szybcy
Nagroda Specjalna Jury – http://bit.ly/Improwokacja
Nagroda Specjalna Fujifilm – http://bit.ly/Gra_ZimnyStan
Najlepszy Plakat Filmowy – „Warsaw dream”, Ekipa Kmt.Art Film, plakat zamieścimy w osobnym poście.
Nagroda Najlepsze Zdjęcie z Making of, #konkursinstax – Ekipa Ukiyo-E, zdjęcie umieścimy w osobnym poście.
Nagroda Publiczności Grupa A – http://bit.ly/Ekstrakcja
Nagroda Publiczności Grupa B – http://bit.ly/Moniczka
Nagroda Publiczności Grupa C – http://bit.ly/HomoBivakus
Nagroda Publiczności Grupa D – http://bit.ly/MaciejBierut

0 Comments | Views: 166
Share

Projekcje w Kinie Elektronik już od wtorku!

Zapraszamy Was na pokazy filmów zrobionych w 48 godzin!
Filmy będziecie mogli oglądać w Kinie Elektronik (gen Zajączka 7, Warszawa) od wtorku (10.10) do piątku (12.10) o godzinie 20:30. Bilety do kupienia w kasie kina (8zł) lub przez internet (9zł).  
http://kinoelektronik.pl/2018/10/01/7412/

Dokładną rozpiskę znajdziecie poniżej.

Grupa A – 9.10.2018

Zapis Fonetyczny – „Śmiertelna recepta”
UKIYO-E – „48 Godzin Wcześniej”
To inspire – „Tryb spełnienia”
The Mad Nomads – „Szczęśliwice, czyli krótka historia pewnej podróży”
Narkodolar – „Piętro wyżej”
Odtrąceni przez Langustę –  „Ekstrakcja 8”
KMT.art Film – „Warsaw Dream”
Neskam Studio – „Takie śliczne włosy”
Team Tim – „Szopa z zabawkami”
Na zdrowie – „Stałem na dachu wieżowca”
Rękodzieło dla seniorów – „Flashback”
Mordy48 – „Mordy”
Enigma Pictures – „Odwrócić Meandry”

Film Spóźniony 
Rodapeli – „Fatyga”

Grupa B 10.10.2018

Majesty – „How about sayin’ it out loud”
Aruan – „Powrót”
Donut Dancers – „Nadchodzi”
Lupa Studio -„Kilka Minut”
Zbezczeszczenie cietrzewia – „Adam”
Plan B – „Pudełko”
Weterani UTV – „Obiecuję”
G.F. Parasol – „Nie uciekaj”
Myśli z Kauczuku – „Zabierz mnie na Marsa”
Grupa Filmowa Deadline – „Moniczka”
Avid Hooligans – „Skarbonka”
Grupa Artystów Niezależnych – „Jeśli to nie jest szczęście”
Deadly serious – „Lepiej być świętym czy martwym”
Urodzeni Mordercy – „Blue Flamingos”
NACO POCO Interglobal – „Niech moc będzie sobą”
Back At What Air Foul – „Wszystko w porządku”

Film Spóźniony 
Hubert Schubert – „Za nim opadnie kurz”

Grupa C 11.10.2018

Kawa Mera – „Towarzysz”
Kameralni – „Marysia”
Do Things – „Pobudka”
Znamy się tylko z widzenia – „Goń szczęście”
Kofeina – „Kici Kici”
Green Horns – „Szpieg”
Niezbyt – „Homo Bivacus”
Gili Gili – „Daj Głos”
Siostrzeńcy – „Fejm”
G.F. Amatorzy – „Somsiad”
Zimny Stan – „Gra”
Górążacy – „Paski III”
To week to sleep – „The Final Call”
Afekt – „Ta Druga”
MB Group Films – „Nie muszę już nic”
Mega Machines – „Walka”

  • Film spóźniony 
    After – „KA”Grupa D 12.10.2018Windows Movie Maker – „A2”
    G.F. Klaps – „Zdążyć”
    Cherry Filmset -„Adolesentia”
    Bez ciśnienia – „Hole in Day” 
    Skarpark – „Wirtualna Pułapka”
    Improwokacja – „I see no God up Here”
    Storyboard Cowards – „Redemptia”
    Panda Film Studio – „Cisza też brzmi”
    Ekipa Molieria – „Arboretum”
    Szybcy – „Oddech”
    Maciej Bierut – „Maciej Bierut’s match at bay route”
    Marleshgo – „Dziewczynka”
    Pepefa – „Zabawy Nocą”
    Nipovarzni – „Finis Griseo”Do zobaczenia!
0 Comments | Views: 557
Share