Dla Aktorów

Jesteś aktorką lub aktorem?
Zgłoś się do naszego pogotowia castingowego tworzonego razem z Cating Art!

O co dokładnie chodzi?
Poszukujemy aktorów, którzy będą dostępni w weekend między 28-30.09.2018. 
Po wysłaniu swojego portfolio na adres: pogotowie48hfppoland@gmail.com, trafisz do utworzonej specjalnie na tegoroczny konkurs bazy aktorów.
Z bazy korzystają reżyserzy i ich ekipy biorące udział w tegorocznym konkursie 48HFP.
Od piątku do soboty nasi uczestnicy mogą zadzwonić do Ewy Krzyżanowskiej- Łepeckiej oraz Krzysztofa Łączaka z Cating -Art’u i poprosić o zagranie w filmie jednego z aktorów z naszej bazy.

Udział w filmach jest przeważnie bezpłatny. Ale! Jeżeli ekipa, w której filmie zagrałeś wygra Warszawską edycję 48HFP, ich film trafi na międzynarodowy festiwal filmowy Filmopalooza, a stamtąd około 15 najlepszych filmów jest pokazywanych podczas festiwalu filmowego w Cannes!

Nie czekaj, tylko weź udział w niesamowitej przygodzie tworzenia filmu w jeden weekend!

O festiwalu:

48 Hour Film Project to międzynarodowy festiwal filmowy, podczas którego uczestnicy mają za cel sworzenie w ciągu 48h filmu krótkometrażowego. Wydarzenie odbywa się co roku w blisko 170 miastach na 6 kontynentach, gromadząc 150 000 filmowców z róznych krajów. 
To wyjątkowy festiwal, który skierowany jest do każdego kto ma ochotę spróbować swoich sił przy tworzeniu filmów. Jest dostępny dla wszystkich- od amatorów stawiających pierwsze kroki przed obiektywem kamery, przez studentów szkół filmowych, po doświadczonych artystów szukających nowych form wyrazu. 
Wszystkie filmy są oceniane przez profesjonalistów z branży filmowej w aż 13 kategoriach, a w naszym jury zasiadali m.in. Piotr Woźniak-Starak, Anna Dereszowska, Radzimir Dębski, Anna Mucha, Roma Gąsiorowska, Xawery Żuławski i Tomasz Raczek.  
Wyłoniony przez jury najlpeszy film startuje w konkursie międzynarodowym, który co roku odbywa się w innym mieście na świecie. Na tym etapie przygoda się jednak nie kończy, 15 najlepszych filmów 48HFP z całego świata jest wyświetlanych podczas festiwalu filmowego w Cannes! 
Jeżeli chces dowiedzieć się wiecej o naszym konkursie zapraszamy na naszego facebooka https://www.facebook.com/48HFPPoland/