48HFP w konkursie S3KTOR 2016

48HFP w konkursie S3KTOR 2016

Dobrych wiadomości dla 48HFP ciąg dalszy! Można na nas głosować w konkursie S3KTOR 2016 dla najlepszej inicjatywy aktywizującej. 

 

To już 7. edycja konkursu, w którym nagradzane są najlepsze warszawskie inicjatywy realizowane przez organizacje pozarządowe na rzecz Warszawy i jej mieszkańców. Celem konkursu jest promocja działań tych organizacji trzeciego sektora wśród mieszkańców Stolicy. W tym roku Urząd m.st. Warszawy nagradza inicjatywy w czterech kategoriach: Nowatorski, Programowy, Aktywizujący i Za całokształt. 48 Hour Film Project zostało nominowane w kategorii Aktywizujący, czyli za działania aktywizujące różne środowiska. Jest duma!

 

Głosowanie odbywa się do 21 lipca za pośrednictwem strony http://ngo.um.warszawa.pl/konkurs-sektor2016/. 48HFP jest na liście pod nr 3 w kategorii Aktywizujący.

 

Wśród zwycięzców poprzedniej edycji są m.in. Teatr Akt, Stowarzyszenie Lambda Warszawa, czy Fundacja Rak’n’Roll. Fajnie by było dołączyć do tego zacnego grona, a więc filmowcy i kinomani GŁOSUJEMY! 🙂

 

5 Comments | Views: 661
Share
Post Written By

Agnieszka Zyskowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *