FILMAPALOOZA 2018 W PARYŻU

FILMAPALOOZA 2018 W PARYŻU

Coroczny ogólnoświatowy festiwal, a jednocześnie finał konkursu 48 HFP, czyli Filmapalooza, w 2018 roku zmieni swoją lokalizację z USA na stolicę Francji.

 

Filmapalooza po raz pierwszy odbędzie się poza granicami USA, a Francja, jako miejsce narodzin sztuki filmowej, jest wyborem oczywistym! Podczas festiwalu pokazywane będą zwycięskie filmy ze wszystkich miast, w których w 2017 roku odbywać się będzie 48 HFP. Kulminacją wydarzenia, jak co roku, będzie pokaz Najlepszych Filmów oraz Ceremonia Wręczenia Nagród, podczas której zwycięzcy z każdego miasta otrzymają statuetkę za swój Najlepszy Film.

 

Wszyscy uczestnicy festiwalu mogą liczyć na wiele atrakcji, jakie mają w planach organizatorzy, m.in. warsztaty scenariuszowe, czy z tworzenia pełnometrażowych filmów, panele dyskusyjne, a także mniej formalne imprezy i spotkania z twórcami z innych krajów. Każdy Team Leader zwycięskiej ekipy otrzyma darmową wejściówkę, natomiast reszta członków ekipy będzie miała możliwość nabycia biletów w promocyjnej cenie. Rejestracja rozpocznie się za parę miesięcy, ale już warto zabukować sobie wolne na filmowe wydarzenie roku!

 

Uroczystość rozdania nagród i impreza jej towarzysząca odbędą się w dniach 6-9 marca 2018 roku w Hotel de Ville, jednym z najbardziej reprezentacyjnych, zabytkowych budynków Paryża. C’est Magnifique! 😉

 

Au revoir!

 

 

1 Comments | Views: 1219
Share
Post Written By

Agnieszka Zyskowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *