Jurorzy 2019

Z ogromną radością ogłaszamy jurorów 9. edycji 48 Hour Film Project Warszawa!

 

Kamilla Baar- Kochańska

Aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, a także uczestniczka 48HFP Warszawa 2013, w trakcie którego zdobyła nagrodę w kategorii Najlepsza Aktorka. Współpracowała z Teatrem Polskim  w Warszawie, Starym w Krakowie, Rozmaitości w Warszawie, przez wiele lat związana z Teatrem Narodowym w Warszawie. Grała w filmach m.in. Anny Jadowskiej, Pawła Borowskiego, Filipa Bajona, Juliusza Machulskiego, Łukasza Barczyka.

 

Paweł Dyllus

Urodzony w Katowicach, laureat za Najlepsze Zdjęcia do filmu fabularnego nagrodą Polskiego Stowarzyszenia Autorów Zdjęć PSC 2017 za swoją pracę przy filmie JESTEM MORDERCĄ, w reżyserii Macieja Pieprzycy. Za ten sam obraz Paweł dostał nominację do Orła. Jest autorem zdjęć do filmów fabularnych i dokumentalnych : CHCE SIĘ ŻYĆ, ATLAS, EMILKA PŁACZE, SUPERJEDNOSTKA. W 2019 roku Paweł zadebiutował jako reżyser krótkometrażowym filmem DZIWOR.

 

Rafał Listopad

Absolwent łódzkiej filmówki, montażysta i pedagog, członek Europejskiej Akademii Filmowej (EFA), Polskiej Akademii Filmowej (PAF) i członek Polskiego Stowarzyszenia Montażystów (PSM). Autor montażu nagradzanych w kraju i za granicą filmów fabularnych, filmów dokumentalnych, teatrów telewizji, teledysków i filmów reklamowych. W swoim dorobku ma ponad piętnaście pełnometrażowych filmów fabularnych, w tym: KATYŃ, CZARNY CZWARTEK i ZGODA, kilkanaście filmów dokumentalnych, kilkaset filmów reklamowych.