Konkurs “Pewnego razu w Bielsku-Białej”

Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, nasz współorganizator 48HFP BB, zaprasza Was do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć nagrodę o równowartości 600 zł!

Zasady konkursu są bardzo proste. Z zamieszczonych poniżej scen filmowych musicie wybrać co najmniej trzy i nakręcić dowolnym sprzętem filmy, które będzie ich parodią, parafrazą, prequelem, sequelem, powtórzeniem lub będzie wyraźnym nawiązaniem do danej sceny filmowej. Do każdej z wybranych scen należy nakręcić jeden film. Filmy należy nakręcić w miejscach, które zostały im przyporządkowane. Liczy się kreatywność! Spośród nadesłanych do nas filmów wybierzemy jeden, który naszym zdaniem jest najciekawszy i nagrodzimy go nagrodami rzeczowymi oraz gotówką o łącznej wartości 600 zł!
Na filmy konkursowe czekamy do 16 czerwca 2023 roku. Szczegóły konkursu w regulaminie dostępnym pod spisem scen filmowych.

Filmy:

  1.   „Śniadanie u Tiffanego” (Breakfast at Tiffany’s, 1961) – miejsce kręcenia: ul. Barlickiego

  2.  „Rocky” (Rocky, 1976) – miejsce kręcenia: schody na ul. 11 Listopada w okolicy hotelu „Prezydent”

  3. „Deszczowa Piosenka” (Singin’ in the Rain, 1956) – miejsce kręcenia: ul. 11 Listopada

  4. „Władca Pierścieni – drużyna pierścienia” (The Lord of the Rings, 2001) – miejsce kręcenia: mostek na starym rynku w Bielsku

  5. „Krzyrzacy” (1960) – miejsce kręcenia: dowolny park w Bielsku

  6. „Forrest Gump” (Forrest Gump, 1994) – miejsce kręcenia: ławka obok Teatru Polskiego

  7. „Monty Python i Święty Graal” (Monty Python and the Holy Grail, 1975) – miejsce kręcenia: mury zamkowe