Piotr Woźniak – Starak pierwszym jurorem 48HFP Warszawa

Piotr Woźniak – Starak pierwszym jurorem 48HFP Warszawa

Co za gorąca wiadomość! Najwyższa pora ogłosić Jury tegorocznej edycji 48 Hour Film Project Warszawa – Wasze filmy oceni między innymi Piotr Woźniak – Starak!

Nie macie na co czekać, to już ostatnia chwila na rejestrację ekipy (klik!) i wzięcie udziału w Festiwalu. Dla członków zarejestrowanych ekip przygotowaliśmy warsztaty filmowe, wśród nich spotkanie z reżyserem Tomaszem Wasilewskim.

Na samych warsztatach znajdziecie też serie wykładów otwartych – musicie się tylko zapisać! Tematy to: scenariusz, promocja filmu, wykład reżyserski i wiele innych. Więcej informacji o warsztatach (i zapisach) znajdziecie tu.

Jeśli nie macie swojej ekipy, a chcecie wziąć udział w Konkursie – dodajcie ogłoszenie do naszej tablicy na Facebooku.

PIOTR WOŹNIAK – STARAK

Ukończył studia na bostońskim Emmerson College, kierunek: reklama i komunikacja oraz nowojorski Parsons Univeristy. Pierwszy staż miał w nowojorskiej siedzibie McCann Worldwide, później Young & Rubicam. W 2005 roku wrócił do Polski i założył Watchout Productions. Mimo młodego wieku uhonorowany wieloma nagrodami jako producent: m.in. Złote Lwy Festiwalu Filmowego w Gdyni, Orła Polskiej Akademii Filmowej, nagrodę dla najlepszego producenta festiwalu PKO Off Camera 2015, Złote Taśmy Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Producent filmu „Bogowie” i producent wykonawczy filmu „Sztuka Kochania: historia Michaliny Wisłockiej”.

Kolejnych Jurorów ogłosimy wkrótce, zaglądajcie na naszego Facebooka! 

2 Comments | Views: 1418
Share
Post Written By

k.rojek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *