Sprostowanie w sprawie nagrody za Najlepszą Kreację Bohatera 48HFP Warszawa 2019

Sprostowanie w sprawie nagrody za Najlepszą Kreację Bohatera 48HFP Warszawa 2019

Drodzy Uczestnicy,

Czasem tak się niestety zdarza, że pomimo wysiłku, jaki wkładamy w organizację wszystkich wydarzeń festiwalowych, pojawia się błąd ludzki. Ponieważ zrobiliście wspaniałe filmy, nasze Jury w sobotę bardzo długo debatowało nad każdą przyznaną nagrodą, aby statuetki trafiły do rąk najlepszego filmu w danej kategorii.

Z powodu zamieszania na gali, przejrzeliśmy ponownie protokoły z obrad Jury i niestety zobaczyliśmy, że jedna z nagród została nieprawidłowo wręczona. Nagroda za najlepszą Kreację Bohatera powinna trafić w ręce ekipy Studio 208. Ekipa Pjeczywo, która otrzymała wyróżnienie, była brana pod uwagę w tej kategorii oraz otrzymała nagrodę dla Najlepszego Aktora. Przy wypisywaniu dyplomów ekipa Pjeczywo omyłkowo została wpisana na obydwa dyplomy.

Jesteśmy po rozmowie zarówno z Przewodniczącym Jury, Tomaszem Koneckim oraz z team leaderami obydwu ekip. Razem z Przewodniczącym Jury organizatorzy postanowiliśmy, że w tym roku obydwie z wyżej wymienionych ekip otrzymają nagrodę w kategorii Najlepszej Kreacji Bohatera. Przepraszamy Was za zaistniałą sytuację, dołożymy wszelkich starań aby już nigdy się nie powtórzyła.

Mam nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku podczas 10 Warszawskiej edycji!Producentka 48HFP Warszawa 2019 
Maria Leśnodorska

0 Comments | Views: 392
Share
Post Written By

Maria Leśnodorska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *