Wykłady z 48HFP już od 23 do 25 września!

Wykłady z 48HFP już od 23 do 25 września!

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów, który będzie trwał od 23 do 25 września 2019 w ramach festiwalu 48HFP Warszawa 2019!

Rozkład wydarzeń:

👉 23.09 września (poniedziałek), godzina 18:30
Wykład z Legalna Kultura.

Interesują Cię zagadnienia z prawa autorskiego lub ochrona własności intelektualnej w kontekście kultury? A może chcesz po prostu się dowiedzieć jak legalnie pobierać i udostępniać treści w Internecie? Ten wykład jest właśnie dla Ciebie!
📋 Zapisy: https://evenea.pl/event/prawoautorskie2019/

👉 24 września (wtorek ), godzina 18:30
Filmmaker’s toolkit. Podręczny zestaw wiedzy i narzędzi dla każdego filmowca.

Branża filmowa to mały wszechświat, w którym, aby zaistnieć trzeba umieć się sprawnie poruszać. Agnieszka Sękowska odczarujemy trochę ten świat, pokazując gdzie sięgać po wiedzę, fundusze, jak się poruszać w festiwalowym świecie, jak się przygotować do pitchingu, gdzie warto być i kogo warto znać. Dla wszystkich uczestników będą dostępne materiały po wykładzie – baza informacji: co, gdzie, jak.
📋 Zapisy: https://evenea.pl/event/filmmakers-toolkit-2019/

👉 25 września (środa), godzina 18:30
Spotkanie z Ewą Łepecką – Krzyżanowską z Casting’ Art!

Jak przygotować się do pracy z reżyserem castingu? Co powinien wiedzieć reżyser/producent filmu o sposobie pracy z reżyserem castingu?
Wykład będzie również kierowany do aktorek i aktorów! Przyjdźcie i dowiedzcie się co zrobić aby to właśnie Ciebie wybrał reżyser castingu do kolejnego filmu.
📋 Zapisy: https://evenea.pl/event/rezyser-castingu-2019/

👉 Webinarium z Little Greenfinity!


Stoimy w obliczu katastrofy ekologicznej, wobec której nie można pozostać obojętnym również podczas 48 Hour Film Project. Jak zredukować negatywny wpływ na środowisko naturalne podczas kręcenia filmu? Jak przygotować się do 48HFP pamiętając o zasadach „zielonej produkcji”? Jak pogodzić wyścig z czasem z dbaniem o ekologię?Webinarium z Little Greenfinity będzie zestawem praktycznych porad na temat ekologii na planie filmowym. Aby otrzymać film z wykładem należy zarejestrować się klikając w poniższy link:📋 Zapisy: https://evenea.pl/event/wyklad-little-greenfinity/

Wszystkie wykłady są BEZPŁATNE i odbywają się w Budynku Zarządu Samorządu Studentów UW w sali 200, ul. Krakowskie Przedmieście 24/26

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/497051837758214/

0 Comments | Views: 247
Share
Post Written By

Maria Leśnodorska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *