Organizatorzy

Organizatorem konkursu i festiwalu 48 Hour Film Project w Polsce jest Fundacja Przestrzeń Filmowa.

FUNDACJA PRZESTRZEŃ FILMOWA powstała z chęci dzielenia się pasją, wiedzą i pozytywną energią twórczą z wszelkiej maści twórcami. Naszym celem i misją jest stworzenie przestrzeni dla polskich artystów i dawanie im perspektywy wyjścia poza utarte ramy systemu myślenia o ich ekspresji i możliwości realizacji projektów. Chcemy, aby tłem do ich działań, ale i katalizatorem była tkanka miejska. Wierzymy, że dzięki wskazaniu im nowych ścieżek będą potrafili tworzyć dzieła uniwersalne, bez ograniczeń, a przy tym niekonwencjonalne, i zaskakujące.

Nasz festiwalowy Team:

Dziękujemy także wszystkim tym, którzy przez lata byli z nami i przyczynili się do rozwoju festiwalu, w tym:
Agnieszce Pyrkowskiej
Grześkowi Koperskiemu
Piotrkowi Mrozińskiemu
Zuzi Pol
Tomkowi Koziełowi
Oli Orzechowskiej
Marcie Wiktorowicz
Monice Grotowskiej
Michałowi Szczerbie
Wszystkim wolontariuszom, dobrym duszom, przyjaciołom i sympatykom festiwalu.

Agnieszka Sękowska, producent

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, Programu dla Producentów Kreatywnych w Szkole Wajdy, uczestnik wielu europejskich szkoleń i warsztatów filmowych, w tym MAIA Workshops. Producent międzynarodowego konkursu i festiwalu filmowego 48 Hour Film Project w Polsce. Przeszła drogę od kierownika produkcji przez producenta kreatywnego, aż do dyrektora artystycznego przy produkcji filmów krotkometrażówych, dokumentalnych oraz reklamowych. Przy tych ostatnich spełnia się jako reżyser i autor scenariuszy. Inicjator programów edukacyjnych: warsztatów filmowych, programu Film Lab Warszawa-Berlin, Późnych Śniadań Filmowych.

Mariusz Nawrocki, producent wykonawczy

Absolwent Wydziału Administracji Samorządowej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1995 roku związany zawodowo z branżą medialną, współpracował na różnych stanowiskach w TV Canal+. Od początku istnienia TVN SA związany ze stacją jako kierownik produkcji i
producent. Do jego głównych obowiązków należy m.in. budżetowanie oraz organizacja zdjęć do programów TV, filmów dokumentalnych i fabularnych oraz seriali na antenie TVN. Producent wielu filmów reklamowych. Obecnie kierownik produkcji serialu „Na Wspólnej”.

Kuba Kowalski, kierownik produkcji

Za dnia jest zwykłym kierownikiem produkcji, ale w nocy, kiedy wszyscy śpią… on też śpi. W ramach błędów młodości ukończył informatykę, ale wychodzi z założenia, że żadne wykształcenie nie hańbi. Absolwent Zarządzania w Mediach na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Reżyserii i Organizacji Produkcji na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Prywatnie lubi dobre filmy, Monty Pythona i kolorowe skarpetki.

Norbert Kowalczyk-Turowski, kierownik techniczny

Już w dzieciństwie miał pewność, że będzie filmowcem. Najpierw aktorstwo, kabaret, etiudy filmowe własne i z kolegami. Ale przebudzenie nastąpiło przy pierwszej edycji 48 HFP Warsaw – wystąpił jako aktor, był montażystą i producentem filmu, który zdobył 2 nagrody. W następnej edycji było tak samo i też 2 nagrody. Po 3 edycji przeszedł na stronę organizatora 😉 W FPF zajmuje się sprawami organizacyjnymi i technologicznymi. Zawodowo prowadzi projekty informatyczne dla telekomów. Po cichu planuje swój film.

Anka Karczewska, PR & marketing Festiwalu

Promotorka kultury i aktywistka, właścicielka Agencja Kultura. Od 11 lat działa w branży PR pracując na rzecz m.in. organizacji pozarządowych i kultury z naciskiem na literaturę i film. Inicjatorka ruchu Książki Kupuję Kameralnie i Warszawskiego Kolektywu Księgarzy Kameralnych. Z wykształcenia etnolog i antropolog kultury. Wielbicielka życia i kina.