Organizatorzy

Organizatorem konkursu i festiwalu 48 Hour Film Project w Polsce jest Fundacja Przestrzeń Filmowa.

FUNDACJA PRZESTRZEŃ FILMOWA powstała z chęci dzielenia się pasją, wiedzą i pozytywną energią twórczą z wszelkiej maści twórcami. Naszym celem i misją jest stworzenie przestrzeni dla polskich artystów i dawanie im perspektywy wyjścia poza utarte ramy systemu myślenia o ich ekspresji i możliwości realizacji projektów. Chcemy, aby tłem do ich działań, ale i katalizatorem była tkanka miejska. Wierzymy, że dzięki wskazaniu im nowych ścieżek będą potrafili tworzyć dzieła uniwersalne, bez ograniczeń, a przy tym niekonwencjonalne, i zaskakujące.

Nasz festiwalowy Team:

Dziękujemy także wszystkim tym, którzy przez lata byli z nami i przyczynili się do rozwoju festiwalu, w tym:
Agnieszce Pyrkowskiej
Grześkowi Koperskiemu
Piotrkowi Mrozińskiemu
Zuzi Pol
Tomkowi Koziełowi
Oli Orzechowskiej
Marcie Wiktorowicz
Monice Grotowskiej
Michałowi Szczerbie
Wszystkim wolontariuszom, dobrym duszom, przyjaciołom i sympatykom festiwalu.

Agnieszka Sękowska, producent

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, Programu dla Producentów Kreatywnych w Szkole Wajdy, uczestnik wielu europejskich szkoleń i warsztatów filmowych, w tym MAIA Workshops. Producent międzynarodowego konkursu i festiwalu filmowego 48 Hour Film Project w Polsce. Przeszła drogę od kierownika produkcji przez producenta kreatywnego, aż do dyrektora artystycznego przy produkcji filmów krotkometrażówych, dokumentalnych oraz reklamowych. Przy tych ostatnich spełnia się jako reżyser i autor scenariuszy. Inicjator programów edukacyjnych: warsztatów filmowych, programu Film Lab Warszawa-Berlin, Późnych Śniadań Filmowych.

Mariusz Nawrocki, producent wykonawczy

Absolwent Wydziału Administracji Samorządowej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1995 roku związany zawodowo z branżą medialną, współpracował na różnych stanowiskach w TV Canal+. Od początku istnienia TVN SA związany ze stacją jako kierownik produkcji i
producent. Do jego głównych obowiązków należy m.in. budżetowanie oraz organizacja zdjęć do programów TV, filmów dokumentalnych i fabularnych oraz seriali na antenie TVN. Producent wielu filmów reklamowych. Obecnie kierownik produkcji serialu „Na Wspólnej”.