Organizatorzy

Organizatorem konkursu i festiwalu 48 Hour Film Project w Polsce jest Fundacja Przestrzeń Filmowa.
 

FUNDACJA PRZESTRZEŃ FILMOWA powstała z chęci dzielenia się pasją, wiedzą i pozytywną energią twórczą z wszelkiej maści twórcami. Naszym celem i misją jest stworzenie przestrzeni dla polskich artystów i dawanie im perspektywy wyjścia poza utarte ramy systemu myślenia o ich ekspresji i możliwości realizacji projektów. Chcemy, aby tłem do ich działań, ale i katalizatorem była tkanka miejska. Wierzymy, że dzięki wskazaniu im nowych ścieżek będą potrafili tworzyć dzieła uniwersalne, bez ograniczeń, a przy tym niekonwencjonalne, i zaskakujące.

Nasz festiwalowy Team:
Maria Leśnodorska – Producent 48HFP Warszawa
Genevieve Assaf – Producent Wykonawczy
Sara El Nemr – Szefowa działu Public Relations
Marta Woźnica – Asystent Działu PR
Justyna Kowalczewska – Koordynatorka Wolontariatu 

 

Dziękujemy także wszystkim tym, którzy przez lata byli z nami i przyczynili się do rozwoju festiwalu, w tym:
Agnieszce Pyrkowskiej
Grześkowi Koperskiemu
Piotrkowi Mrozińskiemu
Zuzi Pol
Tomkowi Koziełowi
Oli Orzechowskiej
Marcie Wiktorowicz
Monice Grotowskiej
Michałowi Szczerbie
Jakubowi Kowalskiemu
Wszystkim wolontariuszom, dobrym duszom, przyjaciołom i sympatykom festiwalu.

Maria Leśnodorska, Producentka 48HFP w Warszawie

Absolwentka kulturoznawstwa  od 2018 roku pełna pasji i humoru producentka 48 HFPP. Jej oddanie dla kultury, chęć pomocy  twórcom i zdolność robienia wielu rzeczy jednoczesnie sprawia, że praca z nią to czysta przyjemnośc! Energiczna, pełna pasji osoba, którą z pewnością usłyszycie zanim jeszcze wejdzie do pokoju!

M: m.lesnodorska@przestrzenfilmowa.org
T: 799 854 450

Genevieve Assaf, Producentka wykonawcza 48HFP w Warszawie 

Łodzianka z krwii i kości, skończyła psychologię i chętnie wykorzystuje zdobyte tam umiejętności opanowując festiwalowe zamieszanie! Zawsze podąża za marzeniami dlatego mimo pełnoetatowej pracy od 4 lat współtworzy 48HFPP -od tego roku pełniąc funkcje producenta wykonawczego. Komunikatywna, otwarta, wrażliwa na kulturę. Zaraża wszystkich pasją tworzenia i rozbudza kreatywność.

M: g.assaf@przestrzenfilmowa.org
T: 791 694 297

Agnieszka Sękowska, Matka Chrzestna 48HFP w Polsce

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, Programu dla Producentów Kreatywnych w Szkole Wajdy, uczestnik wielu europejskich szkoleń i warsztatów filmowych, w tym MAIA Workshops. Producent międzynarodowego konkursu i festiwalu filmowego 48 Hour Film Project w Polsce. Przeszła drogę od kierownika produkcji przez producenta kreatywnego, aż do dyrektora artystycznego przy produkcji filmów krotkometrażówych, dokumentalnych oraz reklamowych. Przy tych ostatnich spełnia się jako reżyser i autor scenariuszy. Inicjator programów edukacyjnych: warsztatów filmowych, programu Film Lab Warszawa-Berlin, Późnych Śniadań Filmowych.

Mariusz Nawrocki, Ojciec Chrzestny 48HFP w Polsce 

Absolwent Wydziału Administracji Samorządowej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1995 roku związany zawodowo z branżą medialną, współpracował na różnych stanowiskach w TV Canal+. Od początku istnienia TVN SA związany ze stacją jako kierownik produkcji i
producent. Do jego głównych obowiązków należy m.in. budżetowanie oraz organizacja zdjęć do programów TV, filmów dokumentalnych i fabularnych oraz seriali na antenie TVN. Producent wielu filmów reklamowych. Obecnie kierownik produkcji serialu „Na Wspólnej”.