Dokumenty produkcyjne

Poniżej znajdziecie dokumenty produkcyjne obowiązujące w roku 2019. Za nim zaczniecie je pobierać, przeczytajcie uważnie wszystkie poniższe informacje.

 

1. Najlepiej, jeśli w Waszym zespole będzie jedna osoba, która zajmie się tylko dokumentami – będzie o wiele łatwiej!

2. W tym roku zostanie uruchomiony w niedzielę (29.09) specjalny hotline, na który będziecie mogli dzwonić z pytaniami dotyczącymi TYLKO kwestii związanych z wypełnianiem dokumentów. (Nie otrzymacie tam żadnych innych odpowiedzi dotyczących konkursu). Numer telefonu otrzymacie podczas Kickoff’u.

3. Pamiętajcie, że zgody na kręcenie w wybranej lokacji możecie zbierać przed weekendem filmowym.

4. Od tego roku mamy dla Was dodatkowy dokument „Oświadczenie Muzyka z biblioteki internetowej na 48HFP Warszawa „. Wypełniacie go tylko wtedy jeśli korzystacie z muzyki pochodzącej z bazy internetowej (np. od naszego partnera Audio Network). Jeżeli korzystacie z muzyki autora, którego utworu nie możecie pobrać z biblioteki internetowej, musicie uzyskać jego zgodę oraz wypełnić „Formularz Muzyka”.

5. Na Kick off przychodzicie tylko z umową Team Leadera oraz Zgodą Uczestnika wypełnioną przez Team Leadera (reszta ekipy, może wypełnić zgody i przynieść na Dropp off razem z pozostałą dokumentacją). 

6. Jeśli już teraz pojawiły Wam się pytania dotyczące dokumentów, śmiało piszcie maila w tej sprawie na adres: kontakt@przestrzenfilmowa.org

 

 

 

Umowa Team Leader 48HFP Warszawa

Checklista 48HFP Warszawa

Formularz Muzyka do filmu na 48HFP Warszawa

Formularz Materiały do filmu na 48HFP Warszawa

Oświadczenie Team Leadera 48HFP Warszawa

Napisy końcowe 48HFP Warszawa

Formularz praw autorskich do filmu na 48HFP Warszawa

Oświadczenie Muzyka z biblioteki internetowej na 48HFP Warszawa

Formularz Lokacja do filmu na 48HFP Warszawa

Zgoda Uczestnika 48HFP Warszawa 2019

 

Podczas weekendu filmowego, od 19:00 27 września do 19:30 29 września, dostępna będzie ankieta. Aby ją wypełnić, należy wybrać miasto – Warszawę.

Link do ankiety:

http://48hourfilm.com/wrapup