W 2024 zapraszamy Was na dwie edycje 48HFP w Polsce!

W tym roku szykujemy dla Was dwie edycje 48HFP! Pierwszy weekend filmowy odbędzie się w dniach 31.05.2024-2.06.2024 w Bielsku-Białej, a jesienią w dniach 20-22.09.2024 zaprosimy Was do Warszawy!

Bielsko-Biała po raz drugi zaprasza Was do wzięcia udziału w największym konkursie filmowym na świecie. Szykujcie ekipy, sprzęt i koniecznie stwórzcie swoje filmy podczas edycji w tym niezwykłym mieście. Rejestracja rusza już w poniedziałek 8 kwietnia!

W Warszawie odbędzie się już 13. edycja tego wyjątkowego konkursu w stolicy Polski! Zapiszcie sobie koniecznie daty. Wczesna rejestracja rusza 1 lipca, a więcej szczegółów na temat warszawskiej edycji podamy w czerwcu.

Nasze festiwale będą realizowane w wersji hybrydowej. Co to dokładnie oznacza? Otóż część wydarzeń festiwalowych, w tym Kickoff i Dropoff, odbędą się na online także będziecie mogli realizować i oddać swoje filmy z każdego miejsca na świecie! 🙂Zachęcamy Was jednak do tworzenia filmów w Bielsku-Białej i Warszawie. Oba miasta oferują przecudne plenery, o których więcej opowiemy Wam w najbliższych miesiącach!